скоро:

  follow me on Twitter

  сабота, септември 02, 2006

  Фајрфокс маичка

  Си купив фајрфокс и тандербирд маичка. Јако ми стои а?

  5 коментари:

  maddox рече...

  Хахаха.. добра маичка. И јас сакав да земам :)

  Gjole рече...

  абе маицата е ОК..ама цвикерите - не баш! :-) хехе

  Бобан рече...

  Шо ми фали на наочарите?

  Bi рече...

  Супер е маичката. И јас сакам, ама овде нема :)

  Бајкобиограф рече...

  Ма екстра е се’ - туку, кај си?
  Те снема... Да не лупиш пипер?

  :)