скоро:

  follow me on Twitter

  четврток, април 27, 2006

  Промена

  Иван од Мкхост.орг - човекот кој се грижеше за хостингот на сликите на блогов ми зададе малку главоболка... Му паднале серверите и мораше да го сменам банерот и мојата омилена гугл слика. Фала се надевам дека се ќе функционира тип-топ како порано. Фала и на Вуна за банерот. Ќе го досредам деновиве блогов; му треба малку римејк. Инаку блогов направи веќе една година... Фала за оние што ме читате редовно и тоа што мојата реалност е дел од вашиот виртуален свет.

  П.С. Си купив Blogger маичка.
  П.П.С. Го гледав Scary Movie 4 денес. Колку глупа пародија.

  Нема коментари: