скоро:

  follow me on Twitter

  петок, јуни 30, 2006

  Грев


  Чикаго, 24.06.2006. Протест.

  5 коментари:

  GoodBytes рече...

  Браво. Ќе ги чека награда во Рајот за ова! ;-)

  Анонимен рече...

  ej boban,a sliki od paradata?
  neli kaza deka mozno e da stavis nekoi fotki..
  kade se?

  Бобан рече...

  Сликите решив да останат кај мене на компјутер не за друго туку не сакам да си чујам муабети од комшии. :) Еве ти линк:

  http://flickr.com/search/?q=chicago+gay+parade+2006

  Уживај.

  Анонимен рече...

  da,da, a mozese (i ne ti precea komsiite) da gi stavis onie za protestot..!

  Dejan рече...

  ej,da, kade se be slikite?
  Sto vrska imaat komsiite?