скоро:

  follow me on Twitter

  понеделник, февруари 06, 2006

  phpBB пцуење

  Веројатно нешто во врска со мојот многу одамнешен превод на phpBB.

  -----Original Message-----

  From: Ana Georgievska
  To: Me
  Date: Feb 4, 2006 7:00 AM
  Subject: Hey!


  Zosto mi go pravis forumot na makedonski? I need it only in english!!!!!!!!
  Da ja trgnes skriptata od tamu i naredniot pat koga ke ja vpisam adresata da ne mi se pojavuva na makedonski razbra?!

  3 коментари:

  Goce рече...

  so ti drema pravi si so si pravas najarno i ic da ne si se pritisnqva6.Pozdrav

  Viksa рече...

  More Goce, ako ti doam u toa Plovdiv ke videsh ti ubavo...Kuti si tamo, da ne recam kuti si dupi si:)))))Ajde caos

  Анонимен рече...

  Едно прашање... Како можам да вметнам аватар на форумот ? Или има а не гледам добро или нема...
  За одговорот благодарам од сето мое срце.