скоро:

  follow me on Twitter

  среда, март 26, 2008

  Загубено американско куче

  На бандерата кај што живеам.  1 коментар:

  Анонимен рече...

  mozebi neshto nogzeto mu e udreno, zato nehto zacrnelo...kutroto kutre. :) pozdrav bobi!