скоро:

  follow me on Twitter

  сабота, јануари 28, 2006

  Мен онли

  Го видов на Бродвеј многу блиску до местото каде што живеам. Сеуште се обидувам да го разберам.

  2 коментари:

  Goce рече...

  mos gazdata ili gazdaricata si ima orientacija, razbiras :)

  Negatifo рече...

  Mann oshte li si vo "American Dream" come on wake up :) Pozdrav od Negatifo ( tip4eto sho go zapozna vo taksito od Blagoevgrad do Strumica) RASPECT i mosh ke se vidime od godina vo ChiCago ;)